OBJEKAT U JELAŠNICI

Objekat predškolske ustanove površine 270 m2 nalazi se u selu Jelašnica. Ovaj prostor ima kapacitet smeštaja 46 dece. U sklopu vrtića rade dve zabavišne grupe poludnevnog boravka i to: grupa pripremno predškolskog programa za decu uzrasta od 5,5 do 6,5 godina i mešovita vrtićka grupa za decu uzrasta od 3 do 5,5 godina. U vaspitnim grupama sa decom neposredno radi vaspitač koji se uz podršku sestre na PZZ, pedagoga i pedagoga za fizičko vaspitanje stara o razvoju i zadovoljavanju potreba dece i roditelja. U zavisnosti od izbora vaspitača, programski sadržaji se realizuju i po modelu A i po modelu B. Prostor je snabdeven svim potrebnim didaktičkim sredstvima koja se iz godine u godinu dopunjuju i obnavljaju kako bi se stvorili povoljni uslovi za rad i unapredila sama realizacija vaspitno obrazovnog rada. Hrana se do ovog izdvojenog odeljenje doprema iz centralne kuhunje (jedan obrok).

Kliknite za galeriju