OBJEKAT 2

Objekat 2 predškolske ustanove površine 1200 m2 nalazi se u ulici Nastasa Dojčinovića bb i ima kapacitet za smeštaj 148 dece. Zgrada se nalazi u dvorištu površine 2630 m2 koje ima travnjak kao i popločanu površinu, obe pogodne za izvođenje različitih programskih sadržaja. U dvorištu su različite sprave za igru i fizički razvoj dece: penjalice, klackalice, tobogani, ljuljaške, prostor sa peskom za igru. Objekat u svom sastavu ima sedam grupa od kojih su dve poludnevnog boravka koje pohađaju deca uzrasta od 5,5 do 6,5 godina i pet grupa u koje idu deca od 1 godine do polaska u školu. U jaslenim i vaspitnim grupama sa decom neposredno rade medicinske sestre-vaspitači odnosno vaspitači koji se uz podršku sestre na PZZ, pedagoga i pedagoga za fizičko vaspitanje staraju o razvoju i zadovoljavanju potreba dece i roditelja. U zavisnosti od izbora vaspitača, programski sadržaji se realizuju i po modelu A i po modelu B. Prostor je snabdeven svim potrebnim didaktičkim sredstvima koja se iz godine u godinu dopunjuju i obnavljaju kako bi se stvorili povoljni uslovi za rad i unapredila sama realizacija vaspitno obrazovnog rada. Hrana se do ovog objekta dovozi službenim vozilom iz centralne kuhinje.

Kliknite za galeriju